נדל"ן בפורטו

נדלן בפורטורוצים להשקיע נכון בענף הנדל"ן את מיטב החסכונות שלכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים שאתם חייבים להכיר אודות השקעות נדל"ן נכונות וכמובן נדל"ן בפורטו. מעבר לכך, נכיר מקרוב את אחד היעדים החמים ביותר להשקעה מכל רחבי העולם – פורטו שבפורטוגל. משקיעי נדל"ן רבים סבורים כי פורטו מציעה יתרונות השקעה רבים על פני שווקים בכל רחבי העולם. מה כל כך מיוחד בפורטו? מדוע לא כדאי להשקיע בשוק הדיור בישראל? בשורות הבאות תקבלו את כל התשובות לכך. משקיעים רבים שבוחרים להתפשר על רכישת דירה בסמוך למקום מגוריהם בישראל, מקבלים אחוזי תשואה נמוכים למדי מהשכרת נכסים ומשלמים על כך לא מעט כסף. אחוזי התשואה הממוצעים בישראל נעים בין 2.2% ל 4.7% לכל היותר. בפורטו המשקיעים נהנים מאחוזי תשואה גבוהים הרבה יותר – בין 6% ל 8% בכל שנה.

נדל"ן בפורטו: חוששים להפסיד את החסכונות שלכם בהשקעות נדל"ן לא נכונות? חשוב שתכירו את החלופה המרכזית שמבטיחה לכם הפסדים גדולים בכל שנה!

מפחדים מהפסדים בענף הנדל"ן? לא מעט אנשים כיום חוששים להשקיע את כספם. הבנקים בישראל ובכל רחבי העולם מכירים בכך ומציעים מסלולי חיסכון "נטולי סיכון". מסלולי החיסכון הללו אינם חשופים לאפיקי השקעה כלל, כך שלכאורה אין שום סיכון להפסד כספי. מעבר לכך, הריבית ידועה וקבועה מראש, כך שגם הרווחים וודאיים. אך מה שהבנקים לא מסבירים ללקוחות שלהם זה שהריבית החיובית אפסית ושהחסכונות חשופים לפגיעת האינפלציה. האינפלציה פירושה עליית מחירים כללית הגורמת לשחיקה של כוח הקנייה. במילים אחרות, האינפלציה גורמת להפסדים של לא מעט כסף בכל שנה. נכון לכתיבת שורות אלה האינפלציה בישראל עומדת על כ 4.1% משנה לשנה. בארצות הברית המצב חמור יותר והאינפלציה המקומית עומדת על כ 9.1% משנה לשנה. במילים אחרות, כלל החוסכים בתוכניות החיסכון חשופים לפגיעת האינפלציה שגורמת להם להפסיד אחוזים רבים בכל שנה. איך שומרים על הכסף מפני שחיקת האינפלציה? אחת הדרכים הטובות ביותר היא השקעות בענף נדל"ן.

נדל"ן בפורטו: אז למה דווקא בפורטו? הנה לכם כמה פרטים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון

החלטתם להתחיל להשקיע את החסכונות ברכישת נכסי נדל"ן? חשוב שתכירו את אחד היעדים החמים ביותר בעולם – פורטו שבפורטוגל. לפני שנמנה את כל היתרונות הגדולים שפורטו מציעה לכל המשקיעים בה, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות פורטוגל. פורטוגל ממוקמת בדרום מערב אירופה וכוללת בשטחה יותר מ 10,000,000 תושבים. פורטוגל נהנית מאקלים נוח בכל עונות השנה, מה שמושך אליה תיירים רבים מכל רחבי העולם. מעבר לכך, פורטוגל ידועה באוניברסיטאות האיכותיות בשטחה, מה שמושך עשרות אלפי סטודנטים מכל רחבי העולם. אם לא די בכך, חשוב לדעת שהכלכלה המקומית יציבה ואיתנה, כך שהיא יודעת להתמודד נכון עם כל משבר בכל סדר גודל. שוק הדיור המקומי אף הוא נמצא בעיצומה של מגמת עלייה ברורה. מחירי הדיור זינקו בלמעלה מ 10% בשנה החולפת וקצב התחלות הבנייה גדל בלא פחות מ 12.5%.

נדל"ן בפורטו: חושבים להשקיע בפורטו שבפורטוגל? הנה לכם כל היתרונות שהעיר מציעה למשקיעים בה:

  • פורטוגל פותחת את שעריה בפני צאצאים של מגורשי ספרד

בשנים האחרונות פורטוגל פותחת את שעריה בפני צאצאים רבים של מגורשי ספרד. ישראלים רבים זכאים לקבל דרכון פורטוגלי הכולל לא מעט יתרונות משמעותיים. רוצים ליהנות מדרכון פורטוגלי ויתרונות השקעה? פורטו היא העיר הטובה ביותר עבורכם. שם תוכלו למצוא נכסים במחירים אטרקטיביים המניבים אחוזי תשואה גבוהים.

  • סטודנטים רבים מגיעים לשטחה בכל שנה – כ 150,000 סטודנטים

פורטוגל ידועה בתור מדינה המושכת למחוזותיה סטודנטים רבים מכל רחבי העולם. הסטודנטים מהווים יתרון משמעותי עבור המשקיעים שבוחרים להשקיע את כל כספם דווקא בפורטו. מדוע? ראשית, חשוב לדעת כי מרבית הסטודנטים בוחרים להתגורר בסמוך למקום הלימודים שלהם. נתון זה מביא לעלייה ניכרת בביקוש לדיור בסמוך לאזורי מרכזי הלימודים. עליית הביקוש מובילה לעלייה במחירי הדיור והשכירות, מה שכמובן מטיב עם המשקיעים. נקודה נוספת שחשוב להכיר היא האפשרות להשכיר את הנכס למספר סטודנטים שותפים. רבים מהסטודנטים בוחרים להתגורר בדירת שותפים במטרה לחסוך בהוצאות השכירות. המשקיעים שמשכירים נכסים מספר סטודנטים נהנים מאחוזי תשואה גבוהים יותר – בין 8% ל 10% בכל שנה.

  • תיירים רבים מבקרים בשטחה בכל עונות השנה

פורטו מאחרת בשטחה תיירים רבים בכל עונות השנה. האקלים הנוח מאפשר לתיירים להגיע ללא מגבלת זמן, מה שמבטיח לעיר תיירות עניפה. התיירם מהווים יתרון משמעותי עבור המשקיעים מכמה סיבות שונות.

  • התיירים הרבים מעלים את הביקוש לדיור – למרות שהם מגיעים לטווחי זמן קצרים, הם עדיין זקוקים לקורת גג לישון תחתיה.
  • התיירים מאפשרים למשקיעים למקסם רווחים – משקיעים רבים בוחרים להשכיר נכסים לתיירים לטווחי זמן קצרים במטרה למקסם רווחים. משקיעים שמשכירים נכסים לתיירים יכולים ליהנות מאחוזי תשואה גבוהים – בין 10% ל 14% בכל שנה.
  • שוק הדיור במגמת עלייה – עלייה של כ 10% בשנה החולפת

שוק הדיור בפורטו נמצא בעיצומה של מגמת עלייה. משקיעים רבים בוחרים להשקיע בשווקים הנמצאים במגמת עלייה במטרה להקטין סיכונים לירידות מחירים. שוק הדיור בפורטו זינק בשנה האחרונה בלא פחות מ 10%, והוא צפוי להמשיך להמריא גם בשנים הבאות. רוצים להשקיע בשוק שצפוי להשלים זינוק של עשרות אחוזים בעשור הקרוב? פורטו היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. תוכניות בינוי רבות ושיקום מבנים ישנים צפויים להוביל לעליית מחירים משמעותית במהלך כל העשור הקרוב.

  • מחירי דיור נמוכים – בין 80,000 ל 160,000 יורו בלבד

מחירי הדיור בפורטו עדיין נמוכים. בהשוואה למחירי הדיור בישראל, מחירי הדיור בפורטו נמוכים בעשרות אחוזים. מחיר דירה ממוצעת בישראל עומד על כ 1,800,000 שקלים בעוד שבפורטו תוכלו להתחדש בדירה ממוצעת תמורת 140,000 יורו בלבד. מדוע המחירים הנמוכים נספרים כיתרון? מכמה סיבות מרכזיות. ראשית, המחירים הנמוכים מגלמים את פוטנציאל ההשבחה העתידי. ככל שהם נמוכים יותר, כך פוטנציאל ההשבחה גדול יותר. שנית, המחירים הנמוכים מאפשרים למשקיעים קטנים עם הון עצמי נמוך לרכוש נכסים בפריים לוקיישן. בישראל, המשקיעים הקטנים נאלצים להתפשר על דירות ישנות וקטנות באזורי פריפריה.

  • אחוזי תשואה גבוהים מהשכרת נכסים – בין 6% ל 8% תשואה בכל שנה

אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת נכסים בפורטו גבוהים למדי. כפי שציינו מעלה, אחוזי התשואה בישראל נמוכים ולכן משקיעים רבים בוחרים להשקיע מעבר לים. חשוב שתכירו את הקשר הישיר בין מחירי הדיור לבין אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת נכסים. ככל שמחירי הדיור גבוהים יותר, כך אחוזי התשואה נמוכים יותר וכן להיפך, ככל שמחירי הדיור נמוכים יותר, כך אחוזי התשואה גבוהים יותר. בישראל אחוזי התשואה מהשכרת נכסים נעים בין 2.2% ל 3.4% באזורי המרכז ובין 3.5% ל 4.7% באזורי פריפריה. לעומת זאת, פורטו מציעה לכל המשקיעים בה נכסים שמניבים אחוזי תשואה גבוהים בהרבה – בין 6% ל 8% בכל שנה.

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.